Cieszyn Kat. "B"

O.S.K. KAMELEON

 

CENNIK KATEGORII "B":

O.S.K. KAMELEON
SAMOCHODY TAKIE JAK NA EGZAMINACH

1. Kurs PODSTAWOWY 1600 PLN
2. Kurs ROZSZERZONY 2300 PLN
3. Kurs PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY 2500 PLN
4. Kurs PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY 2500 PLN

wszystkie powyższe kursy oraz kat.; A i A2 - RATY 0%

JAZDY DOSZKALAJĄCE (dodatkowe) - 1h/70 PLN - bez względu w którym ośrodku szkoliłeś/łaś się...
My nie dzielimy kursantów na naszych czy z innych ośrodków.

 

SZKOLENIA TEORETYCZNE RÓWNIEŻ W SYSTEMIE STACJONARNYM -chodzisz i uczestniczysz systematycznie na teorię!!!

 

E-LEARNING / SZKOLENIE TEORETYCZNE ORAZ TESTY PRZEZ INTERNET
(nie chodzisz na wykłady, uczysz się w domu).

Wynajęcie pojazdu szkoleniowego  na egzamin państwowy wraz z instruktorem - 200 PLN

  Udział instruktora w egzaminie państwowym (na samochodzie WORD) - 50 PLN

NASZE KURSY TO:

1. PODSTAWOWY - zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych (nieobowiązkowych) oraz 30 godzin zajęć praktycznych czyli jazd samochodem szkoleniowym takim samym jak na egzaminie Państwowym. W Ośrodku Szkolenia Kameleon na terenie Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna oraz Wodzisławia Śl. dysponujemy szerokim taborem pojazdów. Nasze Toyoty Yaris to samochody nowoczesne, bogato wyposażone. Ponadto w cenie zawarty jest zestaw potrzebnych podręczników z płytą CD, E-learning  oraz egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.

2. PODSTAWOWY ROZSZERZONY - zawiera warunki kursu podstawowego oraz 10 godzin dodatkowych zajęć praktycznych - jazd.
Łącznie dostajesz  40 godzin zajęć praktycznych (jazd).

3. PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY - zawiera warunki kursu podstawowego z tym, że część teoretyczna (wykłady) są czasowo indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Przeznaczony dla osób które z uwagi na wykonywane czynności zarobkowe lub zdobywanie kształcenia nie są w stanie uczestniczyć w terminowych wykładach.

4. PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY - zawiera warunki kursu podstawowego i zostanie on przeprowadzony w krótkim terminie tj. do 20 dni. Przeznaczony dla osób, którym zależy na czasie (przed wakacjami, szkołą-studiami, dłuższym wyjazdem z miejsca zamieszkania itp). Kursancie z Cieszyna ,  Wodzisławia Śląskiego oraz osoby nie zamieszkałe  i mieszkające na terenie Jastrzębia-Zdroju - ten kurs pozwoli Ci szybko, sprawnie i bezstresowo zdać egzamin państwowy. Częstotliwość prowadzenia szkolenia a w szczególności zajęć praktycznych (jazd) pozwoli Ci przyswoić potrzebną wiedzę do bycia dobrym kierowcą i otrzymania upragnionego prawa jazdy.

JAZDY DOSZKALAJĄCE -  Chcesz zwiększyć swoje szanse na egzaminie państwowym a może masz już prawo jazdy lecz dłuższy czas nie byłaś/byłeś praktykująca(y) i chcesz odświeżyć lub udoskonalić/podwyższyć umiejętności w prowadzeniu samochodu. Nasz zespół doświadczonych instruktorów  pomoże Ci poznać tajniki właściwego  kierowania samochodem. Szkolenie praktyczne prowadzone jest na terenie Jastrzębia-Zdroju, jednak jeśli zechcesz spróbować swoich sił w innym mieście np.Cieszynie, Wodzisławiu Śl,  Bielsku-Białej , Katowicach czy innym mieście. Jesteśmy gotowi sprostać takim wymaganiom.                    

Szkolenia teoretyczne prowadzone są w  I Liceum Ogólnokształcącym im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie przy ul.Plac Słowackiego 2                        

Terminy i godziny zajęć mogą być dostosowane do poszczególnych grup szkoleniowych po wcześniejszym uzgodnieniu oraz akceptacji wszystkich uczestników kursu oraz   wykładowców. Jeśli chcesz zaoszczędzić na czasie w dobie internetu masz do wyboru również wykłady internetowe lub możliwość podejścia do egzaminu bez przechodzenia teorii. Nasz Ośrodek Szkolenia  Kierowców Kameleon w Cieszynie, Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Śląskim umożliwia Ci taką możliwość udostępniając osobie szkolonej aktualną bazę pytań egzaminacyjnych.

 

 

 

 

Script logo