O Nas

O.S.K. KAMELEON

TOYOTA YARIS 6 Biegowa dla kat:B oraz SUZUKI GLADIUS SFV650 dla kat:A,A2

 

Prowadzimy Naukę Jazdy z zakresu kategorii AM,A2,A oraz B. Nabyta u nas wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne sprawią że egzamin zdasz na pewno a przede wszystkim uczynią Cię dobrym kierowcą. Przyjdź i przekonaj się osobiście. Ponadto w OSK "KAMELEON'' macie państwo możliwość wynajęcia samochodu szkoleniowego (tego którym prowadzone było szkolenie)  na egzamin państwowy oraz zdawania egzaminu państwowego wraz z instruktorem.

W celu bliższego zapoznania się z naszymi zasobami, ofertami którymi dysponujemy dla Ciebie kilka słów objaśnienia:


1.WIEDZĘ TEORETYCZNĄ zdobywasz w trakcie zajęć prowadzonych na terenie Jastrzębia-Zdroju ul.Harcerska 2A/20, Cieszyna ul.Plac Słowackiego 1 oraz Wodzisławia Śląskiego.

a) w przestrzennej, dobrze naświetlonej, odizolowanej, właściwe doposażonej sali wykładowej umożliwiającej prowadzenie wykładów multimedialnych i prezentację różnych sytuacji drogowych.

b) przez wykładowców z odpowiednimi kwalifikacjami z pomocą których łatwo i przyjemnie przyswoisz wiadomości niezbędne do właściwego zachowania się na drodze.

c) przez wykwalifikowanego ratownika medycznego z zakresu udzielania I pomocy przedlekarskiej. Pamiętaj, że nie musisz sam być uczestnikiem wypadku aby udzielać pomocy. Będąc świadkiem jakiegoś zdarzenia, niekoniecznie drogowego z nabytą u nas wiedzą i umiejętnościami zawsze będziesz w stanie zareagować w właściwy sposób.

d) wykłady prowadzone są systematycznie (od poniedziałku do piątku) z odpowiednim natężeniem co umożliwia Ci szybkie przystąpienie do części praktycznej czyli do jazdy samochodem.

e) jeśli nie odpowiadają Ci terminy wykładów lub brakuje Ci czasu z uwagi na pracę, naukę itp. jesteśmy elastyczni i przeprowadzimy z Tobą kurs indywidualny lub kurs przyśpieszony.

    JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - szkolenie teoretyczne odbywa się w sali wykładowej przy ul.Harcerskiej 2a/20, zajęcia 4x tydzień (możliwość dostosowania zajęć do poszczególnych grup).

    CIESZYN - szkolenie teoretyczne odbywa się w sali I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie przy ul.Plac Słowackiego 2, 43-400 Cieszyn, zajęcia dostosowane do poszczególnych grup.

    Wodzisław Śląski - zajęcia dostosowane do grup lub wykłady przez internet
   
2.UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNE zdobywasz w trakcie zajęć prowadzonych:

a) na samochodach takich jak na egzaminie już od pierwszych godzin jazd. Nasza flota to  samochody wyłącznie  Toyota Yaris SELECTION  (nowe - pewnie mogłeś zaobserwować nasze nowiutkie  pojazdy na drogach Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna i Wodzisławia Śl)  które pozwolą państwu przyswoić tajniki dobrego kierowcy, spędzając wymagany czas 30h jazd w miłej atmosferze. Osoby z terenu Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju czy też Wodzisławia Śląskiego powinny zwracać uwagę na pojazdy którymi dysponuje wybrany OSK. Nie zawsze Ośrodki Szkolenia Kierowców dysponują właściwym pojazdem szkoleniowym  co odbija się na ilości nie zdanych egzaminów np. Toyoty z 5 biegową skrzynią lub z silnikiem Diesla które w znacznym stopniu odbiegają od Toyoty egzaminacyjnej),

Szczególną uwagę należy zwrócić dla kandydatów na przyszłych kierowców z terenu Cieszyna i Wodzisławia Śląskiego gdzie w wielu Ośrodkach na podległych terenach samochody oraz motocykle odbiegają od pojazdów znajdujących się w Ośrodkach WORD na terenie Jastrzębia-Zdroju, Bielska-Białe oraz Rybnika. 

b) przez instruktorów z bardzo dobrymi kwalifikacjami jako nauczyciele (odbyty staż w innych ośrodkach z osiągnięciem wysokiej zdawalności) jak również jako kierowcy (kilkunastoletnia praktyka za kierownicą w tym także jako kierowcy zawodowi) Ponadto nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wytrwałością dzięki czemu gwarantujemy bezstresową jazdę i właściwe przygotowanie do prowadzenia pojazdów. W trakcie szkolenia gwarantujemy, iż nie będziemy z naszego powodu zmieniać Ci instruktora, chyba że wyrazisz taką chęć. W naszym OSK szkolenia praktyczne są prowadzone zarówno przez panie instruktorki jak panów instruktorów. Wybierając swój Ośrodek do nauki jazdy kursant powinien zwrócić uwagę na ilość kadry szkoleniowej tak aby jazdy były prowadzone systematycznie - u nas nie będziesz zmuszona(y) długo oczekiwać na kolejne jazdy szkoleniowe, które to pomogą Ci szybko i sprawnie przyswoić prawidłową technikę kierowania pojazdem oraz zachowania w czasie różnych sytuacji drogowych

d) plac manewrowy oznaczony i wytyczony jak na ośrodku egzaminacyjnym, zlokalizowany jest w rejonie centrum miasta Jastrzębie Zdrój dzięki czemu więcej czasu poświęcisz na jazdę trasami egzaminacyjnymi.
    Nasz Ośrodek Szkoleniowy ''Kameleon'' dysponuje kilkoma właściwie przygotowanymi  pasami ruchu tzw.łuk, co pozwala na właściwe szkolenie jazdy. W szczególności powinni na to zwrócić  uwagę osoby z terenu Cieszyna i    Wodzisławia  Śląskiego z uwagi na czas  dojazdu na teren Jastrzębia-Zdroju. Dysponujemy 4 pasami ruchu (łukami).

Przyszły kursancie z Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna i Wodzisławia Śląskiego !!!!. Pamiętaj plac manewrowy wydaje się być na początku męczący, denerwujący i bez sensowny. Bez prawidłowego zaliczenia placu manewrowego nie masz możliwości wyjazdu na miasto. My jako OSK Kameleon zapewniamy pełno wymiarowe pasy ''łuki'' tak abyś bezstresowo i właściwie mógł nauczyć się je pokonywać. ZANIM WYBIERZESZ SWÓJ OŚRODEK NAUKI JAZDY ZAPOZNAJ SIĘ Z JEGO INFRASTRUKTURĄ. 


3.NALEŻNOŚCI FINANSOWE DLA OSÓB SZKOLONYCH W JASTRZĘBIU-ZDROJU, CIESZYNA ORAZ WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO - możesz dokonywać w dogodnych i nieoprocentowanych ratach.

Reasumując:

W naszym ośrodku zrobisz prawo jazdy w sposób sprawny i profesjonalny za przyzwoite pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, cennikiem i przewidzianymi GRATISAMI

Naszych instruktorów cechuje spokój,wyrachowanie oraz kultura osobista. 

Nie musisz martwić się o dojazd na jazdy szkoleniowe. My przyjeżdżamy po kursanta oraz odwozimy nie zależnie czy mieszkasz na terenie Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Żor i Wodzisławia Śląskiego .!!!!!!

 

Script logo