Żory Kat. "B"

 

CENNIK KATEGORII "B"

 

1. Kurs PODSTAWOWY 1600 PLN
2. Kurs ROZSZERZONY 2300 PLN
3. Kurs PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY 2500 PLN
4. Kurs PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY 2500 PLN

wszystkie powyższe kursy oraz kat.; A i A2 - RATY 0%

JAZDY DOSZKALAJĄCE (dodatkowe) - 1h/70 PLN - bez względu w którym ośrodku szkoliłeś/łaś się...
My nie dzielimy kursantów na naszych czy z innych ośrodków.

E-LEARNING / SZKOLENIE TEORETYCZNE ORAZ TESTY PRZEZ INTERNET
(nie chodzisz na wykłady, uczysz się w domu).

Wynajęcie pojazdu szkoleniowego  na egzamin państwowy wraz z instruktorem - 200 PLN

Udział instruktora w egzaminie państwowym (na samochodzie WORD) - 50 PLN

Zapisy pod numerem 793030381

Szkolenie teoretyczne w domu przez internet....

Dojazd  po kursanta na jazdy szkoleniowe w cenie kursu.

    WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE SZKOLENIA POD NUMEREM TELEFONU 793030381. 

NASZE KURSY TO:

1. PODSTAWOWY - zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych (nieobowiązkowych) oraz 30 godzin zajęć praktycznych czyli jazd samochodem szkoleniowym takim samym jak na egzaminie Państwowym. W Ośrodku Szkolenia Kameleon na terenie Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna oraz Wodzisławia Śl. dysponujemy szerokim taborem pojazdów. Nasze Toyoty Yaris to samochody nowoczesne, bogato wyposażone. Ponadto w cenie zawarty jest zestaw potrzebnych podręczników z płytą CD, E-learning  oraz egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.

2. PODSTAWOWY ROZSZERZONY - zawiera warunki kursu podstawowego oraz 10 godzin dodatkowych zajęć praktycznych - jazd.
Łącznie dostajesz  40 godzin zajęć praktycznych (jazd).

3. PODSTAWOWY INDYWIDUALNY, WEEKENDOWY - zawiera warunki kursu podstawowego z tym, że część teoretyczna (wykłady) są czasowo indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Przeznaczony dla osób które z uwagi na wykonywane czynności zarobkowe lub zdobywanie kształcenia nie są w stanie uczestniczyć w terminowych wykładach.

4. PODSTAWOWY PRZYŚPIESZONY - zawiera warunki kursu podstawowego i zostanie on przeprowadzony w krótkim terminie tj. do 20 dni. Przeznaczony dla osób, którym zależy na czasie (przed wakacjami, szkołą-studiami, dłuższym wyjazdem z miejsca zamieszkania itp). Kursancie z Żor, Cieszyna i  Wodzisławia Śląskiego oraz osoby nie zamieszkałe  i mieszkające na terenie Jastrzębia-Zdroju - ten kurs pozwoli Ci szybko, sprawnie i bezstresowo zdać egzamin państwowy. Częstotliwość prowadzenia szkolenia a w szczególności zajęć praktycznych (jazd) pozwoli Ci przyswoić potrzebną wiedzę do bycia dobrym kierowcą i otrzymania upragnionego prawa jazdy.

JAZDY DOSZKALAJĄCE -  Chcesz zwiększyć swoje szanse na egzaminie państwowym a może masz już prawo jazdy lecz dłuższy czas nie byłaś/byłeś praktykująca(y) i chcesz odświeżyć lub udoskonalić/podwyższyć umiejętności w prowadzeniu samochodu. Nasz zespół doświadczonych instruktorów  pomoże Ci poznać tajniki właściwego  kierowania samochodem. Szkolenie praktyczne prowadzone jest na terenie Jastrzębia-Zdroju, jednak jeśli zechcesz spróbować swoich sił w innym mieście np.Cieszynie, Żorach ,Wodzisławiu Śl,  Bielsku-Białej , Katowicach czy innym mieście. Jesteśmy gotowi sprostać takim wymaganiom

Script logo